2013-2014. Versenyeredmények - iskolai
Iskolai mesemondó |
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Lédeczi Panna |
5.b |
Iskolai mesemondó |
I. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Gattyán Sára |
5.a |
Iskolai mesemondó |
II. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Zsigó Adrienn |
5.b |
Iskolai mesemondó |
III. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Hegedűs Kitti |
6.b |
Iskolai mesemondó |
I. |
felső |
iskolai |
Bagó Szilvia |
Sárközy Vanda |
6.a |
Iskolai mesemondó |
II. |
felső |
iskolai |
Bagó Szilvia |
Tarjányi Liza |
8.b |
Iskolai mesemondó |
I. |
felső |
iskolai |
Csaplárné Zilai Valéria |
Horváth Lilla |
8.a |
Iskolai mesemondó |
II. |
felső |
iskolai |
Csaplárné Zilai Valéria |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai mesemondó |
|
|
|
|
|
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Dulai Lili |
1.a |
Iskolai mesemondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Jász Bianka |
1.a |
Iskolai mesemondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Ország Norbert |
1.a |
Iskolai mesemondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Hojsza Lili |
2.b |
Iskolai mesemondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Dinnyés Balázs |
2.a |
Iskolai mesemondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Zoller Sándor |
2.a |
Iskolai mesemondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Nagy Anasztázia |
3.b |
Iskolai mesemondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Rádi Zsófia |
3.a |
Iskolai mesemondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Sitkei Csenge |
3.b |
Iskolai mesemondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Madarász Réka |
4.b |
Iskolai mesemondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Sáfrány Panna |
4.b |
Iskolai mesemondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Kiszel Gergő |
4.b |
Iskolai mesemondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
|
|
|
|
|
|
|
LÜK verseny |
|
|
|
|
|
|
Bálind Marcell |
2.a |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
I. |
alsó |
iskolai |
Benséné Szabó Márta |
Nagy Nóra |
2.b |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
II. |
alsó |
iskolai |
Pápainá Magyar Ildikó |
Nagy Jázmin |
2.a |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
III. |
alsó |
iskolai |
Benséné Szabó Márta |
Rádi Zsófia |
3.a |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
I. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss éva |
Deák Adél |
3.b |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
II. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Nagy Klaudia |
3.b |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
III. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Sáfrány Panna |
4.b |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
I. |
alsó |
iskolai |
Varróné Demeter Erzsébet |
Csillag Gábor |
4.a |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
II. |
alsó |
iskolai |
Varróné Demeter Erzsébet |
Mészároas Ágoston |
4.b |
Logika Ügyesség Kitartás - iskolai forduló |
III. |
alsó |
iskolai |
Varróné Demeter Erzsébet |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai versmondó |
|
|
|
|
|
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Jász Bianka |
1.a |
Iskolai versmondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Dulai Lili |
1.a |
Iskolai versmondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Ország Norbert |
1.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Polónyi Réka |
1.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Hojsza Lili |
2.b |
Iskolai versmondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Rácz Péter |
2.a |
Iskolai versmondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Szabó Fanni |
2.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Zoller Sándor |
2.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Nagy Anasztázia |
3.b |
Iskolai versmondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Andrási Szabolcs |
3.b |
Iskolai versmondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Rádi Zsófia |
3.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Ládi Veronika |
3.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Kiszel Gergő |
4.b |
Iskolai versmondó |
I. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Madarász Réka |
4.b |
Iskolai versmondó |
II. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Szabó Sára |
4.b |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Kocsis Norbert |
4.a |
Iskolai versmondó |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai versmondó |
|
|
|
|
|
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Gergely Laura |
5.b |
Iskolai versmondó |
I. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Szabó Csilla |
5.a |
Iskolai versmondó |
II. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Gattyán Sára |
5.a |
Iskolai versmondó |
III. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Váradi Gergő |
5.a |
Iskolai versmondó |
III. |
felső |
iskolai |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Rádi Fanni |
6.a |
Iskolai versmondó |
I. |
felső |
iskolai |
Bagó Szilvia |
Hegedűs Viktória |
6.b |
Iskolai versmondó |
II. |
felső |
iskolai |
Bagó Szilvia |
Farkas Gergő |
6.b |
Iskolai versmondó |
III. |
felső |
iskolai |
Bagó Szilvia |
Kiss Nikolett |
7.b |
Iskolai versmondó |
I. |
felső |
iskolai |
Kovács Erika |
Tarjányi Liza |
8.b |
Iskolai versmondó |
II. |
felső |
iskolai |
Csaplárné Zilai Valéria |
Horváth Lilla |
8.a |
Iskolai versmondó |
III. |
felső |
iskolai |
Csaplárné Zilai Valéria |
Udvari Nelli |
8.b |
Iskolai versmondó |
III. |
felső |
iskolai |
Csaplárné Zilai Valéria |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai helyesíró |
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Nagy Nóra |
2.b |
Iskolai helyesíró |
I. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Zoller Sándor |
2.a |
Iskolai helyesíró |
II. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Szabó Fanni |
2.a |
Iskolai helyesíró |
III. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Nagy Klaudia |
3.b |
Iskolai helyesíró |
I. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Tóth Csenge |
3.b |
Iskolai helyesíró |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Kövecs Dávid |
3.b |
Iskolai helyesíró |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Kalmár Vivien |
3.a |
Iskolai helyesíró |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Madarász Réka |
4.b |
Iskolai helyesíró |
I. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Bábiczki Benedek |
4.a |
Iskolai helyesíró |
II. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Sáfrány Panna |
4.b |
Iskolai helyesíró |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai felolvasó |
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Rózsa Ferenc |
1.b |
Iskolai felolvasó |
I. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Bodócs Ármin |
1.b |
Iskolai felolvasó |
II. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Varga Tünde |
1.b |
Iskolai felolvasó |
II. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Márton Péter |
1.b |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Dulai Lili |
1.a |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
Nagy Nóra |
2.b |
Iskolai felolvasó |
I. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Kovács Anett |
2.b |
Iskolai felolvasó |
II. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Szabó István |
2.a |
Iskolai felolvasó |
II. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Kiss Szilvia |
2.a |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Zoller Sándor |
2.a |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Nagy Anasztázia |
3.b |
Iskolai felolvasó |
I. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Tóth Csenge |
3.b |
Iskolai felolvasó |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Sitkei Csenge |
3.b |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Gyömbér Petra |
3.a |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Gattyán Eszter |
4.b |
Iskolai felolvasó |
I. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Sáfrány Panna |
4.b |
Iskolai felolvasó |
II. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Bábiczki Benedek |
4.a |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Csillag Gábor |
4.a |
Iskolai felolvasó |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
|
|
|
|
|
|
|
Aszfaltrajzverseny |
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Deák Vanda |
1.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Gondi Liliána |
|
|
|
|
|
|
Horváth Natália |
|
|
|
|
|
|
Varga Tünde |
|
|
|
|
|
|
Virág Natália |
|
|
|
|
|
|
Szabó Fanni |
2.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Benséné Szabó Márta |
Zsigó Eszter |
|
|
|
|
|
|
Olajos Nóra |
|
|
|
|
|
|
Nagy Jázmin |
|
|
|
|
|
|
Dinók Alexandra |
|
|
|
|
|
|
Panik Máté |
2.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Gaál Ádám |
|
|
|
|
|
|
Vörösváczki Zalán |
|
|
|
|
|
|
Farkas Zsombor |
|
|
|
|
|
|
Polónyi Réka |
1.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Polyák Emese |
Mócza Dorina |
|
|
|
|
|
|
Dulai Lili |
|
|
|
|
|
|
Selmeczi Márk |
|
|
|
|
|
|
Szabó István |
2.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Benséné Szabó Márta |
Nagy Renátó |
|
|
|
|
|
|
Tormási Milán |
|
|
|
|
|
|
Zoller Sándor |
|
|
|
|
|
|
Balázs János |
|
|
|
|
|
|
Adorján Anna |
4.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Kolositsné Ország Renáta |
Gattyán Eszter |
|
|
|
|
|
|
Fecske Vivien |
|
|
|
|
|
|
Földes Dzsenifer |
|
|
|
|
|
|
Farkas Ákos |
4.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Kolositsné Ország Renáta |
Kiszel Gergő |
|
|
|
|
|
|
Perjési Áron |
|
|
|
|
|
|
Balla Szabolcs |
|
|
|
|
|
|
Szabó Lili |
4.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Kolositsné Ország Renáta |
Szabó Sára |
|
|
|
|
|
|
Madarász Réka |
|
|
|
|
|
|
Sáfrány Panna |
|
|
|
|
|
|
Gyömbér Petra |
3.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Kalmár Vivien |
|
|
|
|
|
|
Rádi Zsófia |
|
|
|
|
|
|
Fekete Balázs |
|
|
|
|
|
|
Tóth Csenge |
3.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Kozma Péter |
|
|
|
|
|
|
Szabó Liza |
|
|
|
|
|
|
Nagy Klaudia |
|
|
|
|
|
|
Gubacsi Boglárka |
|
|
|
|
|
|
Szél Mónika |
6.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
I. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Zubek Zsanett |
|
|
|
|
|
|
Varga Brigitta |
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Viktória |
|
|
|
|
|
|
Turi Alexandra |
6.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
II. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Bodócs Szelina |
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Kitti |
|
|
|
|
|
|
Sáfrány Panna |
|
|
|
|
|
|
Varró Dorina |
5.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Orosz Kitti |
|
|
|
|
|
|
Gattyán Sára |
|
|
|
|
|
|
Rádi Fanni |
6.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Nagy Dávid |
|
|
|
|
|
|
Nagy Szilárd |
|
|
|
|
|
|
Fényszárosi Milán |
|
|
|
|
|
|
Kocsis Anasztázia |
7.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
I. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Járomi Adrienn |
|
|
|
|
|
|
Kovács Karina |
|
|
|
|
|
|
Horváth László |
|
|
|
|
|
|
Kiss Nikolett |
7.b |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
II. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Mittelholcz Dávid |
|
|
|
|
|
|
Bakos Bianka |
8.a |
"Tündérek és sárkányok" iskolai aszfaltrajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Bálint Anna |
|
|
|
|
|
|
Bari Annamária |
|
|
|
|
|
|
Bednári Barbara |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Angol műfordító |
|
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Vad Bence |
8.b |
Angol műfordító |
kiemelkedő |
felső |
iskolai |
Czetőné Illés Éva |
Nádudvari Márk |
8.a |
Angol műfordító |
kiemelkedő |
felső |
iskolai |
Czetőné Illés Éva |
Kovács Karina |
7.a |
Angol műfordító |
kiemelkedő |
felső |
iskolai |
Pór Anett |
Mittelholcz Dávid |
7.b |
Angol műfordító |
kiemelkedő |
felső |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Schebeszta Bence |
7.b |
Angol műfordító |
kiemelkedő |
felső |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Petróczki Illés |
6.b |
Angol műfordító |
kiemelkedő |
felső |
iskolai |
Pór Anett |
|
|
|
|
|
|
|
Török Mónika |
6.b |
Iskolai német pontszerző |
I. |
felső |
iskolai |
Groschné Kurucz Zsuzsaanna |
Bodócs Szelina |
6.b |
Iskolai német pontszerző |
II. |
felső |
iskolai |
Groschné Kurucz Zsuzsaanna |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai angol pontszerző |
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Tóth Csenge |
3.b |
Iskolai angol pontszerző |
I. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Deák Adél |
3.b |
Iskolai angol pontszerző |
I. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Muhari Lilla |
3.a |
Iskolai angol pontszerző |
II. |
alsó |
iskolai |
Bessenyei Adrienn |
Subicz Rebeka |
3.b |
Iskolai angol pontszerző |
II. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Rádi Zsófia |
3.a |
Iskolai angol pontszerző |
III. |
alsó |
iskolai |
Bessenyei Adrienn |
Kövecs Dávid |
3.b |
Iskolai angol pontszerző |
III. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Hartyáni Anna |
5.a |
Iskolai angol pontszerző |
I. |
felső |
iskolai |
Pór Anett |
Varga Beáta |
5.b |
Iskolai angol pontszerző |
II. |
felső |
iskolai |
Bessenyei Adrienn |
Szűcs Krisztián |
6.b |
Iskolai angol pontszerző |
I. |
felső |
iskolai |
Pór Anett |
Petróczki Illés |
6.b |
Iskolai angol pontszerző |
II. |
felső |
iskolai |
Pór Anett |
Hegedűs Viktória |
6.b |
Iskolai angol pontszerző |
III. |
felső |
iskolai |
Pór Anett |
Nagy Ákos |
7.a |
Iskolai angol pontszerző |
I. |
felső |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Oláh Vivien |
7.a |
Iskolai angol pontszerző |
II. |
felső |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Bodócs Fanni |
7.a |
Iskolai angol pontszerző |
III. |
felső |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Udvari Nelli |
8.b |
Iskolai angol pontszerző |
I. |
felső |
iskolai |
Czetőné Illés Éva |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai matematika verseny |
Deák Vanda |
1.b |
Iskolai matematika pontszerző |
I. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Horváth Kíra |
1.b |
Iskolai matematika pontszerző |
II. |
alsó |
iskolai |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Polónyi Réka |
1.a |
Iskolai matematika pontszerző |
III. |
alsó |
iskolai |
Polyák Emese |
Polyák Balázs |
2.b |
Iskolai matematika pontszerző |
I. |
alsó |
iskolai |
Pápainé Magyar Ildikó |
Nagy Nóra |
2.b |
Iskolai matematika pontszerző |
II. |
alsó |
iskolai |
Pápainé Magyar Ildikó |
Vad Vendel |
2.b |
Iskolai matematika pontszerző |
III. |
alsó |
iskolai |
Pápainé Magyar Ildikó |
Deák Adél |
3.b |
Iskolai matematika pontszerző |
I. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Rádi Zsófia |
3.a |
Iskolai matematika pontszerző |
II. |
alsó |
iskolai |
Schmidtné Báló Ágnes |
Polónyi Tamás |
3.a |
Iskolai matematika pontszerző |
III. |
alsó |
iskolai |
Schmidtné Báló Ágnes |
Subicz Rebeka |
3.b |
Iskolai matematika pontszerző |
III. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai rajzverseny |
|
|
|
|
|
|
Polónyi Réka |
1.a |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Polyák Emese |
Jász Bianka |
1.a |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Polyák Emese |
Dulai Lili, Polónyi Réka, Házi Angelina, Csaplár Péter |
1.a |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Polyák Emese |
Fényszárosi Melitta |
3.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Sitkei Csenge |
3.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Nagy Klaudia |
3.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Homokiné Zoltai Anita |
Farkas Ákos |
4.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Kolositsné Ország Renáta |
Madarász Réka |
4.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Kolositsné Ország Renáta |
Turi Gergely |
4.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Kolositsné Ország Renáta |
Pataki Vanessza |
5.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
I. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Flick Vivien |
5.a |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Varga Beáta |
5.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Turi-Kiss Virág |
5.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Nádházi Szilárd |
6.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
I. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Turi Alexandra |
6.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Hegedűs Viktória |
6.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Bódogh Imre |
8.a |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
I. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Mészáros Kornélia |
8.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Tarjányi Liza |
8.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
II. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Galamb Richárd |
8.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
Udvari Nelli |
8.b |
A természet csodái - iskolai rajzverseny |
III. |
felső |
iskolai |
Bereczki Károlyné |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai anyanyelvi verseny |
|
|
|
|
|
Dinnyés Balázs |
2.a |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Lénártné Gácsi Anikó |
Kovács Anett |
2.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Péter Renátó |
2.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Utassyné Kovács Ilona |
Muhari Lilla |
3.a |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Rádi Zsófia |
3.a |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Nagy Anasztázia |
3.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Gyömbér Petra |
3.a |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Varga Izabella |
3.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Feketéné Kiss Éva |
Madarász Réka |
4.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
I. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Turi Gergely |
4.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
II. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
Sáfrány Panna |
4.b |
Töprengő - iskolai anyanyelvi verseny |
III. |
alsó |
iskolai |
Barta Gabriella |
|
|
|
|
|
|
|
Iskolai fotópályázat |
|
|
|
|
|
|
Kövecs Roland |
6.b |
Iskolai természetfotó pályázat |
I. |
felső |
iskolai |
|
Bodócs Szelina |
6.b |
Iskolai természetfotó pályázat |
I. |
felső |
iskolai |
|
Tarjányi Liza |
8.b |
Iskolai természetfotó pályázat |
II. |
felső |
iskolai |
|
Polyák Balázs |
2.b |
Iskolai természetfotó pályázat |
II. |
alsó |
iskolai |
|
Hegedűs Julianna |
6.b |
Iskolai természetfotó pályázat |
III. |
felső |
iskolai |
|
Mócza Dorina |
1.a |
Iskolai természetfotó pályázat |
III. |
alsó |
iskolai |
|
Nagy Ákos |
7.a |
Iskolai természetfotó pályázat |
Különdíj |
felső |
iskolai |
|
Varga Brigitta |
6.b |
Iskolai természetfotó pályázat |
Különdíj |
felső |
iskolai |
|
Kozma Péter |
3.b |
Iskolai természetfotó pályázat - környezetszennyezés kategória |
Különdíj |
alsó |
iskolai |
|
2013-2014. Versenyeredmények - városi
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Tantárgy |
Hegedűs Julianna |
6.b |
Városi Bicinium - éneklési verseny |
II. |
felső |
városi |
Torbaveczné Orosz Csilla |
ének |
Hegedűs Viktória |
6.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radics Dorina |
1.b |
Tapsifüles Kupa - Helyből távolugrás |
IX. |
alsó |
városi |
Knódel Éva |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tóth Csenge |
3.b |
Asztalitenisz Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - városi forduló |
II. |
alsó |
városi |
Zsolt |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Korpácsi Roland |
5.b |
Városi kosárlabda bajnokság |
I. |
|
városi |
Knódel Éva |
testnevelés |
Kállai István |
5.b |
|
|
|
|
|
|
Kovács László |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Mészáros Ágoston |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Gyulai Bence |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Horváth Ferenc |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Horváth János |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Balogh Kevin |
4.a |
|
|
|
|
|
|
Horváth Milán |
4.a |
|
|
|
|
|
|
Radics Gino |
4.a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tarjányi Liza |
8.b |
"Pegazus a világot jelentő deszkákon" című felolvasó verseny |
különdíj |
felső |
városi |
Csaplárné Zilai Valéria |
magyar |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szabó Fanni |
2.a |
Városi logikai verseny - kirakójáték kategória |
I. |
alsó |
városi |
Benséné Szabó Márta, Lénártné Gácsi Anikó |
logika |
Tóth Barnabás |
|
|
|
|
|
|
|
Kiss Szilvia |
|
|
|
|
|
|
|
Jász Bianka |
1.a |
Városi logikai verseny - kirakójáték kategória |
II. |
alsó |
városi |
Polyák Emese, Gálné Kemecsi Zsuzsanna |
logika |
Polónyi Réka |
|
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Attila |
|
|
|
|
|
|
|
Zoller Sándor |
2.a |
Városi logikai verseny - amőbajáték kategória |
IV. |
alsó |
városi |
Benséné Szabó Márta, Lénártné Gácsi Anikó |
logika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Schebeszta Bence |
7.b |
Városi angol nyelvi verseny |
VI. |
felső |
városi |
Hertelendiné Siroki Gizella |
angol |
Szikora Tamás |
7.b |
Városi angol nyelvi verseny |
XV. |
felső |
városi |
Hertelendiné Siroki Gizella |
angol |
Golovics Bálint |
7.b |
Városi angol nyelvi verseny |
XVII. |
felső |
városi |
Hertelendiné Siroki Gizella |
angol |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiss Nikolett |
7.b |
Városi Petőfi Sándor szavalóverseny |
II. |
felső |
városi |
Kovács Erika |
magyar |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tóth Csenge |
3.b |
Asztalitenisz Diákolimpia - városi forduló |
II. |
alsó |
városi |
|
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szikora Tamás |
7.b |
Városi asztalitenisz verseny |
I. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Galamb Richárd |
8.b |
Városi asztalitenisz verseny |
I. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Varga Viktor |
1.b |
Kosárlabda Akadémia - Városi kosárlabda torna |
I. |
alsó |
városi |
Knódel Éva, |
testnevelés |
Virág Roland |
2.a |
|
|
|
|
|
|
Pálinkás Marcell |
3.b |
|
|
|
|
|
|
Horváth Milán |
4.a |
|
|
|
|
|
|
Csíkos Csaba |
4.a |
|
|
|
|
|
|
Horváth János |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Horváth Ferenc |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Gyulai Bence |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Kovács László |
4.b |
|
|
|
|
|
|
Mészáros Ágoston |
4.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Turi Alexandra |
6.b |
"Varázskréta" intézményközi aszfaltrajzverseny |
II. |
felső |
városi |
Bereczki Károlyné |
rajz |
Hegedűs Kitti |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Viktória |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Szél Mónika |
6.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schmáll Dániel |
1.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Zsákai Rudolf |
1.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Deák Vanda |
1.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
I. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Farkas Zsombor |
2.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
I. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Péter Renátó |
2.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
I. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Merucza Márk |
1.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
I. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Csaplár Péter |
1.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Deák Adél |
3.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
I. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Deák Adél |
3.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
kupa-győztes |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Adorján Noel |
2.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
II. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Tóth Csenge |
3.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
II. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Adorján Anna |
4.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
II. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Farkas Ákos |
4.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Csányi Alex |
4.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Varró Dorina |
5.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Szilvási Antal |
4.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
alsó |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Balog Márk |
6.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Peti Zoltán |
6.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Baksa Ádám |
6.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
I. |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Baksa Ádám |
6.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
kupa-győztes |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Csikós Tamás |
6.a |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
II. |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
Nagy Kornél |
6.b |
Sankudo Kupa Kecskemét Bajnokság - városi karate verseny |
III. |
felső |
városi |
Szabó Rózsa |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kövecs Dávid |
3.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - városi forduló - 50 m-es gyorsúszás |
I. |
alsó |
városi |
Juhos Gergely |
testnevelés |
Kövecs Dávid |
3.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - városi forduló - 50 m-es mellúszás |
II. |
alsó |
városi |
Juhos Gergely |
testnevelés |
Budai Zsolt |
7.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - városi forduló - 100 m-es gyorsúszás |
I. |
felső |
városi |
Budavári István |
testnevelés |
Budai Zsolt |
7.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - városi forduló - 100 m-es pillangóúszás |
I. |
felső |
városi |
Budavári István |
testnevelés |
Vad Bence |
8.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - városi forduló - 100 m-es pillangóúszás |
II. |
felső |
városi |
|
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Madarász Réka |
4.b |
Alapítvány a '48-as hősökért városi rajzpályázat |
különdíj |
alsó |
városi |
Kolositsné Ország Renáta |
rajz |
Szabó Sára |
4.b |
Alapítvány a '48-as hősökért városi rajzpályázat |
különdíj |
alsó |
városi |
Kolositsné Ország Renáta |
rajz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Korpácsi Roland |
5.b |
Mikulás Kupa városi foci bajnokság |
II. |
felső |
városi |
Zsótér Zsolt |
testnevelés |
Kállai István |
5.b |
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy András |
6.a |
|
|
|
|
|
|
Halasi Nándor |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Horváth László |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Horváth Márió |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Schebeszta Bence |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy Alex |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Bódogh Imre |
8.a |
|
|
|
|
|
|
Malomsoki Márk |
8.b |
|
|
|
|
|
|
Almási Dániel |
8.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiss Nikolett |
7.b |
Városi versmondó verseny |
döntő |
felső |
városi |
Kovács Erika |
magyar |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nagy Nóra |
2.b |
Városi helyesíró verseny |
IV. |
alsó |
városi |
Utassyné Kovács Ilona |
magyar |
Zoller Sándor |
2.a |
Városi helyesíró verseny |
VIII. |
alsó |
városi |
Lénártné Gácsi Anikó |
magyar |
Nagy Klaudia |
3.b |
Városi helyesíró verseny |
II. |
alsó |
városi |
Feketéné Kiss Éva |
magyar |
Tóth Csenge |
3.b |
Városi helyesíró verseny |
VIII. |
alsó |
városi |
Feketéné Kiss Éva |
magyar |
Madarász Réka |
4.b |
Városi helyesíró verseny |
IV. |
alsó |
városi |
Barta Gabriella |
magyar |
Bábiczki Benedek |
4.a |
Városi helyesíró verseny |
IX. |
alsó |
városi |
Barta Gabriella |
magyar |
Lédeczi Panna |
5.b |
Városi helyesíró verseny |
VIII. |
felső |
városi |
Torbaveczné Orosz Csilla |
magyar |
|
|
|
|
|
|
|
|
III. korcsoport |
|
Kosárlabda diákolimpia - városi |
II. |
alsó |
városi |
Knódel Éva |
testnevelés |
IV. korcsoport |
|
Kosárlabda diákolimpia - városi |
IV. |
alsó |
városi |
Knódel Éva |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiszel Gergő |
4.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - egyéni kategória |
X. |
alsó |
városi |
Knódel Éva |
testnevelés |
Kiszel Gergő |
4.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - csapat kategória |
II. |
alsó |
városi |
Knódel Éva |
testnevelés |
Orbán Adrián |
6.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - egyéni kategória |
XII. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Orbán Adrián |
6.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - csapat kategória |
III. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tarjányi Liza |
8.b |
Kerékpáros Ügyességi Verseny |
III. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Malomsoki Márk |
8.b |
Kerékpáros Ügyességi Verseny |
III. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
Atlétika - városi diákolimpia - kislabdahajítás |
I. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Malomsoki Márk |
8.b |
Atlétika - városi diákolimpia - távolugrás |
IV. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Orbán Béla |
7.b |
Atlétika - városi diákolimpia - súlylökés |
V. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Nagy Alex |
7.b |
Atlétika - városi diákolimpia - 100m-es futás |
VI. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Viktória |
6.b |
Városi alapfokú atlétika bajnokság - 4x100m-es váltófutás |
III. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Zubek Zsanett |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Hartman Nikolett |
5.b |
|
|
|
|
|
|
Rózsahegyi Stella |
6.a |
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
Városi alapfokú atlétika bajnokság - távolugrás csapat |
III. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Nagy Kornél |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy Szilárd |
6.a |
|
|
|
|
|
|
Farkas Gergő |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Kövecs Roland |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Viktória |
6.b |
Városi alapfokú atlétika bajnokság - kislabdahajítás |
III. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
Orbán Adrián |
6.b |
Városi alapfokú atlétika bajnokság - távolugrás |
II. |
felső |
városi |
Irházi Mónika |
testnevelés |
|
|
|
|
|
|
|
|
Polyák Balázs |
2.b |
Arany János Matematikaverseny |
V. |
alsó |
városi |
Pápainé Magyar Ildikó |
matematika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nagy Dávid |
6.a |
Városi csapatépítő - közösségépítő verseny |
V. |
felső |
városi |
Kovács Erika |
egyéb |
Hartyáni Szilvia |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Kocsis Anasztázia |
7.a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varga Tibor |
5.b |
A református oktatás 450 éves jubileumára rendezett Zenei Játék c. verseny |
II. |
felső |
városi |
Torbaveczné Orosz Csilla |
ének |
Rádi Fanni |
6.a |
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Viktória |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Kocsis Anasztázia |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Tarjányi Liza |
8.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Udvari Nelli |
8.b |
Városi angol országismereti verseny |
II. |
felső |
városi |
Czetőné Illés Éva |
angol |
Horváth Lilla |
8.a |
|
|
|
|
|
|
Vad Bence |
8.b |
|
|
|
|
|
|
Schebeszta Bence |
7.b |
Városi angol országismereti verseny |
III. |
felső |
városi |
Hertelendiné Siroki Gizella |
angol |
Golovics Bálint |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Szikora Tamás |
7.b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kállai István |
5.b |
Városi Kosárlabda Diákolimpia |
II. |
felső |
városi |
Knódel Éva, Irházi Mónika |
testnevelés |
Korpácsi Roland |
5.b |
|
|
|
|
|
|
Palásti Gergő |
5.a |
|
|
|
|
|
|
Trungel János |
5.a |
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy Kornél |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Szűcs Krisztián |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Kövecs Roland |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy András |
6.a |
|
|
|
|
|
|
Kis Márk |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Horváth László |
7.a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Julianna |
6.b |
M. Bodon Pál Zeneiskola Népdaléneklési Találkozója |
arany |
felső |
városi |
Torbaveczné Orosz Csilla |
ének |
Ládi Veronika |
3.a |
M. Bodon Pál Zeneiskola Népdaléneklési Találkozója |
ezüst |
alsó |
városi |
Feketéné Kiss Éva |
ének |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kerti Bence |
8.a |
Labdarúgó Diákolimpia - IV. korcsoport |
III. |
felső |
városi |
Zsótér Zsolt |
testnevelés |
Bódogh Imre |
8.a |
|
|
|
|
|
|
Malomsoki Márk |
8.b |
|
|
|
|
|
|
Schebeszta Bence |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy Alex |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Orbán Béla |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Kis Márk |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
|
|
|
|
|
|
Horváth Márió |
7.a |
|
|
|
|
|
|
2013-2014. Versenyeredmények - megyei
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tantárgy |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Molnár Bella |
8.b |
"Mindig magasabbra" című megyei rajzpályázat |
I. |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
Holové Petra |
7.a |
"Mindig magasabbra" című megyei rajzpályázat |
II. |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
Galamb Richárd |
8.b |
"Mindig magasabbra" című megyei rajzpályázat |
III. |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. osztályos csapat |
4.ab |
Bolyai matematika csapatverseny - megyei forduló |
50. |
matematika |
felső |
megyei |
Varróné Denmeter Erzsébet |
5. osztályos csapat |
5.b |
Bolyai matematika csapatverseny - megyei forduló |
66. |
matematika |
felső |
megyei |
Nagy Krisztina |
5. osztályos csapat |
5.a |
Bolyai matematika csapatverseny - megyei forduló |
66. |
matematika |
felső |
megyei |
Zsótér Zsolt |
7. osztályos csapat |
7.b |
Bolyai matematika csapatverseny - megyei forduló |
32. |
matematika |
felső |
megyei |
Horváth Lászlóné |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiszel Gergő |
4.b |
Területi Tájfutó verseny |
I. |
testnevelés |
alsó |
területi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiszel Gergő |
4.b |
Mezei futóverseny |
X. |
testnevelés |
alsó |
területi |
Knódel Éva |
Orbán Adrián |
6.b |
Mezei futóverseny |
XII. |
testnevelés |
alsó |
területi |
Irházi Mónika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tóth Csenge |
3.b |
Asztalitenisz Diákolimpia - megyei döntő |
III. |
testnevelés |
alsó |
megyei |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kövecs Dávid |
3.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - 50 m-es gyorsúszás |
II. |
testnevelés |
alsó |
megyei |
Juhos Gergely |
Kövecs Dávid |
3.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - 50 m-es mellúszás |
III. |
testnevelés |
alsó |
megyei |
Juhos Gergely |
Budai Zsolt |
7.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő |
IV. |
testnevelés |
felső |
megyei |
Budavári István |
Budai Zsolt |
7.b |
Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő |
VI. |
testnevelés |
felső |
megyei |
Budavári István |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dinnyés Balázs |
2.a |
III. Országos Szépíró Verseny járási fordulója |
II. |
magyar |
alsó |
járási |
Lénártné Gácsi Anikó |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nagy Nóra |
2.b |
"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója |
I. |
komplex |
alsó |
kistérségi |
Pápainé Magyar Ildikó |
Nagy Jázmin |
2.a |
"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója |
III. |
komplex |
alsó |
kistérségi |
Benséné Szabó Márta |
Nagy Klaudia |
3.b |
"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója |
V. |
komplex |
alsó |
kistérségi |
Homokiné Zoltai Anita |
Sáfrány Panna |
4.b |
"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója |
I. |
komplex |
alsó |
kistérségi |
Varróné Demeter Erzsébet |
|
|
|
|
|
|
|
|
Golovics Bálint |
7.b |
Teleki Pál országos földrajz - földtan verseny megyei fordulója |
II. |
földrajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
Nagy Alex |
7.b |
Teleki Pál országos földrajz - földtan verseny megyei fordulója |
II. |
földrajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gyömbér Petra |
3.a |
"Táltospróba" mesevetélkedő |
IV. |
magyar |
alsó |
megyei |
Feketéné Kiss Éva |
Nagy Anasztázia |
3.b |
|
|
|
|
|
|
Andrási Szabolcs |
3.b |
|
|
|
|
|
|
Kalmár Vivien |
3.a |
|
|
|
|
|
|
Ládi Veronika |
3.a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kiszel Gergő |
4.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - egyéni kategória |
V. |
testnevelés |
alsó |
megyei |
Knódel Éva |
Kiszel Gergő |
4.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - csapat kategória |
I. |
testnevelés |
alsó |
megyei |
Knódel Éva |
Orbán Adrián |
6.b |
Mezei futóverseny - városi forduló - egyéni kategória |
XXXIII. |
testnevelés |
felső |
megyei |
Irházi Mónika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
Atlétika - megyei diákolimpia - kislabdahajítás |
V. |
testnevelés |
felső |
megyei |
Irházi Mónika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Orbán Adrián |
6.b |
Atlétika - megyei diákolimpia - távolugrás |
IV. |
testnevelés |
felső |
megyei |
Irházi Mónika |
|
|
|
|
|
|
|
|
Velkei Villő |
3.a |
Herman Ottó Emlékév alkalmából "Madarak és Fák" napi természetvédelmi pályázat |
II. |
rajz |
alsó |
megyei |
Gömöry Dorottya |
Nádházi Szilárd |
6.b |
Herman Ottó Emlékév alkalmából "Madarak és Fák" napi természetvédelmi pályázat |
II. |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
Hartyáni Szilvia, Kele Annabella |
7.a |
Herman Ottó Emlékév alkalmából "Madarak és Fák" napi természetvédelmi pályázat |
II. |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
Molnár Bella |
8.b |
Herman Ottó Emlékév alkalmából "Madarak és Fák" napi természetvédelmi pályázat |
különdíj |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
Tóth Krisztina |
7.a |
Herman Ottó Emlékév alkalmából "Madarak és Fák" napi természetvédelmi pályázat |
különdíj |
rajz |
felső |
megyei |
Bereczki Károlyné |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hartyáni Anna |
5.a |
Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntője |
III. |
természetismeret |
felső |
megyei |
Tekesné Göncz Ágnes |
Bálind Marcell |
2.a |
Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntője |
IX. |
anyanyelv |
alsó |
megyei |
Lénártné Gácsi Anikó |
Bálind Marcell |
2.a |
Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntője |
XII. |
matematika |
alsó |
megyei |
Benséné Szabó Márta |
Zoller Sándor |
2.a |
Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntője |
XV. |
matematika |
alsó |
megyei |
Benséné Szabó Márta |
2013-2014. Versenyeredmények - regionális
2013-2014. Versenyeredmények - országos
Név |
Osztály |
Verseny neve |
Helyezés |
Tantárgy |
Tagozat |
Szint |
Felkészítő tanár |
Kövecs Dávid |
3.b |
Cápa és Gyermek Uszonyosúszó Országos Bajnokság - 50 m-es Uszonyos pillangó kategória |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Cápa és Gyermek Uszonyosúszó Országos Bajnokság - 50 m-es Uszonyos gyorsúszás kategória |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Cápa és Gyermek Uszonyosúszó Országos Bajnokság - 100 m-es Uszonyos gyorsúszás kategória |
III. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Cápa és Gyermek Uszonyosúszó Országos Bajnokság - 200 m-es Uszonyos gyorsúszás kategória |
III. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Mikulás verseny - 4x100 m-es Uszonyos Gyors Gyermek váltó - csapattag |
III. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mészáros Adorján |
2.b |
Bozsik-program - Labdarúgás - 2005-ös korosztály |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
Jusztin Zoltán |
2.b |
Bozsik-program - Labdarúgás - 2005-ös korosztály |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mészáros Adorján |
2.b |
Velünk Magadért Gyermek Labdarúgó Kupa - U9 |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
Csillag Márk |
3.b |
Velünk Magadért Gyermek Labdarúgó Kupa - U10 |
III. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mészáros Adorján |
2.b |
III. Bánhídi József Emléktorna - Labdarúgás - 2005-ös korosztály |
III. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mészáros Adorján |
2.b |
III. Schlumberger Kupa Röszke - kispályás futball torna 2005-ös korosztály |
V. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mészáros Adorján |
2.b |
XI. Kolláth Béla Emléktorna - gyermek kispályás futball 2005-ös korosztály |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szabó Lili |
4.b |
Magyar Köztársaság Kupa JUDO Országos Diákolimpia - Paks - Diák C kategória 33kg |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
Szabó Sára |
4.b |
Magyar Köztársaság Kupa JUDO Országos Diákolimpia - Paks - Diák C kategória 30kg |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szabó Lili |
4.b |
JUDO Országos Bajnokság - Budapest - Diák C kategória 33kg |
III. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
Szabó Sára |
4.b |
JUDO Országos Bajnokság - Budapest - Diák C kategória 30kg |
V. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mészáros Adorján |
2.b |
Foci - Palánták Tornája Soltvadkert |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kövecs Dávid |
3.b |
Aranyhomok - Uszonyosúszó verseny - 50 m-es Ugy/Bf Cápa |
IV. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Aranyhomok - Uszonyosúszó verseny - 50 m-es Uszonyos pillangó Cápa |
VI. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Aranyhomok - Uszonyosúszó verseny - 100 m-es Ugy/Bf Cápa |
V. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szabó Lili |
4.b |
Magyar Kupa - JUDO verseny - Tata |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
Szabó Sára |
4.b |
Magyar Kupa - JUDO verseny - Tata |
V. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szabó Lili |
4.b |
Országos Diákolimpia döntő - JUDO |
II. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
Szabó Sára |
4.b |
Országos Diákolimpia döntő - JUDO |
V. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Nagysolymosi Tibor, Kiss Endre |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deák Vanda |
1.b |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Jász Bianka |
1.a |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
bronz |
matematika |
alsó |
országos |
Polyák Emese |
Zoller Sándor |
2.a |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Noé József |
2.a |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
ezüst |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Deák Adél |
3.b |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Homokiné Zoltai Anita |
Kozma Péter |
3.b |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Homokiné Zoltai Anita |
Kiszel Gergő |
4.b |
Teki-Totó országos tanulmányi verseny |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Varróné Demeter Erzsébet |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benedek Krisztina |
5.a |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
X. |
német |
felső |
országos |
Groschné Kurucz Zsuzsanna |
Bodócs Szelina |
6.b |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
IX. |
német |
felső |
országos |
Groschné Kurucz Zsuzsanna |
Polónyi Réka |
1.a |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
I. |
rajz |
alsó |
országos |
Polyák Emese |
Rádi Zsófia |
3.a |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
XIX. |
angol |
alsó |
országos |
Bessenyei Adrienn |
Varga Brigitta |
6.b |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
XX. |
informatika |
felső |
országos |
Varró Csaba, Zsótér Zsolt |
Sáfrány Samu |
6.b |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
XXI. |
informatika |
felső |
országos |
Varró Csaba, Zsótér Zsolt |
Rádi Fanni |
5.a |
A Hajdú-Bihar Megyei TIT levelezős verseny |
I. |
magyar |
felső |
országos |
Bagó Szilvia |
|
|
|
|
|
|
|
|
Udvari Nelli |
8.b |
XVII. Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny |
VII. |
informatika |
felső |
országos |
Zsótér Zsolt, Varró Csaba |
Vad Bence |
8.b |
XVII. Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny |
VIII. |
informatika |
felső |
országos |
Zsótér Zsolt, Varró Csaba |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kövecs Dávid |
3.b |
Bácsvíz Kupa Uszonyosúszó verseny - Kecskemét - 50m-es Uszonyos gyorsúszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Bácsvíz Kupa Uszonyosúszó verseny - Kecskemét - 50m-es Uszonyos pillangó úszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
Bácsvíz Kupa Uszonyosúszó verseny - Kecskemét - 100m-es Uszonyos gyorsúszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
Bácsvíz Kupa Uszonyosúszó verseny - Kecskemét - 100m-es felszíni úszás - Serdülő |
I. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
Bácsvíz Kupa Uszonyosúszó verseny - Kecskemét - 50m-es felszíni úszás - Serdülő |
I. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kövecs Dávid |
3.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 50m-es uszonyos pillangó úszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 50m-es uszonyos gyorsúszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 100m-es uszonyos gyorsúszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Dávid |
3.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 200m-es uszonyos gyorsúszás - Cápa |
I. |
testnevelés |
alsó |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 200m-es felszíni úszás - Serdülő |
I. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 400m-es felszíni úszás - Serdülő |
I. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 50m-es uszonyos gyorsúszás - Serdülő |
III. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 200m-es uszonyos gyorsúszás - Serdülő |
III. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
Kövecs Roland |
6.b |
III. Tavasz Kupa Uszonyos- és Búvárúszó Verseny - Hódmezővásárhely - 4x100m-es váltó felszíni úszás - Ifjúsági |
I. |
testnevelés |
felső |
országos |
Juhos Gergely, Székely Lilla |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bálind Marcell |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
ezüst |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Bálind Marcell |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
bronz |
anyanyelv |
alsó |
országos |
Lénártné Gácsi Anikó |
Dinnyés Balázs |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
ezüst |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Dinnyés Balázs |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
bronz |
anyanyelv |
alsó |
országos |
Lénártné Gácsi Anikó |
Nagy Jázmin |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
bronz |
irodalom, szövegértés |
alsó |
országos |
Lénártné Gácsi Anikó |
Noé József |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Noé József |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
arany |
anyanyelv |
alsó |
országos |
Lénártné Gácsi Anikó |
Rácz Péter |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
ezüst |
anyanyelv |
alsó |
országos |
Lénártné Gácsi Anikó |
Szabó Fanni |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
ezüst |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Zoller Sándor |
2.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
arany |
matematika |
alsó |
országos |
Benséné Szabó Márta |
Hartyáni Anna |
5.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
arany |
természetismeret |
felső |
országos |
Tekesné Göncz Ágnes |
Pinczel Csanád |
5.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
bronz |
irodalom |
felső |
országos |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Pinczel Csanád |
5.a |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia |
bronz |
történelem |
felső |
országos |
Csaplárné Zilai Valéria |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szikora Tamás |
7.b |
TITOK Angol levelezős verseny |
XII. |
angol |
felső |
országos |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Schebeszta Bence |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Hegedűs Norbert |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Budai Zsolt |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Kiss Nikolett |
7.b |
TITOK Angol levelezős verseny |
XIII. |
angol |
felső |
országos |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Bodócs Fanni |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Oláh Vivien |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Tóth Krisztina |
7.a |
|
|
|
|
|
|
Mittelholcz Dávid |
7.b |
TITOK Angol levelezős verseny |
XIV. |
angol |
felső |
országos |
Hertelendiné Siroki Gizella |
Golovics Bálint |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy Alex |
7.b |
|
|
|
|
|
|
Nagy Ákos |
7.a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sáfrány Panna |
4.b |
ABACUS Matematikai Lapok Lurkó-logika pontversenye |
bronz |
matematika |
alsó |
országos |
Varróné Demeter Erzsébet |
2013-2014. Versenyeredmények - nemzetközi