2022-2023. Versenyeredmények - iskolai
Verseny neve |
Tanuló neve, osztálya |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Iskolai helyesíró verseny |
Kertész Levente 2.a |
I. |
Kolositsné Ország Renáta |
Iskolai helyesíró verseny |
Juhász Natália 2.a |
II. |
Kolositsné Ország Renáta |
Iskolai helyesíró verseny |
Katona Marcell 2.b |
II. |
Kovácsné Czinkóczki Anikó |
Iskolai helyesíró verseny |
Finta Zente 3.b |
I. |
Barta Gabriella |
Iskolai helyesíró verseny |
Kun Abigél 3.b |
II. |
Barta Gabriella |
Iskolai helyesíró verseny |
Izsó luca 3.b |
III. |
Barta Gabriella |
Iskolai helyesíró verseny |
Farkas Zsombor 3.a |
III. |
Barta Gabriella |
Iskolai helyesíró verseny |
Csordás Anna 4.a |
I. |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Iskolai helyesíró verseny |
Rostás Virág 4.b |
II. |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Iskolai helyesíró verseny |
Csikós Larissza 4.b |
III. |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Versmondó verseny |
Szijártó Hunor |
1. |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Versmondó verseny |
Berki Hanna |
1. |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Versmondó verseny |
Ábel Csenge |
2. |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Versmondó verseny |
Horváth Barbara |
3. |
Torbaveczné Orosz Csilla |
Versmondó verseny |
Lőrincz Alexandra |
3. |
Torbaveczné Orosz Csilla |
LÜK verseny |
Keresztes Áron 2.a |
I. |
Polyák Emese |
LÜK verseny |
Kertész Levente 2.a |
II. |
Polyák Emese |
LÜK verseny |
Nyúl Adrienn 2.a |
II. |
Polyák Emese |
LÜK verseny |
Katona Marcell 2.b |
III. |
Kovácsné Czinkóczki Anikó |
Tavaszköszöntő természettudományos verseny |
Gyömbér Kata 6.a |
39. |
Kocsis-Vincze Melinda |
Tavaszköszöntő természettudományos verseny |
Papp-Hardi Dorina 6.a |
39. |
Kocsis-Vincze Melinda |
Tavaszköszöntő természettudományos verseny |
Frankó Mátyás 6.b |
39. |
Kocsis-Vincze Melinda |
Mesemondó verseny |
Török Miron 2.b |
I. |
Kovácsné Czinkóczki Anikó |
Versmondó verseny |
Szalai Emma 1.a |
II. |
Lénártné Gácsi Anikó |
Versmondó verseny |
Dorogi Odett 1.a |
III. |
Lénártné Gácsi Anikó |
Versmondó verseny |
Kusák Máté 1.b |
I. |
Pápainé Magyar Ildikó |
Versmondó verseny |
Juhász Natália 2.a |
II. |
Kolositsné Ország Renáta |
Versmondó verseny |
Juhász Viktória 2.b |
III. |
Kovácsné Czinkóczki Anikó |
Versmondó verseny |
Török Miron 2.b |
I. |
Kovácsné Czinkóczki Anikó |
Versmondó verseny |
Berki Dániel 3.a |
II. |
Barta Gabriella |
Versmondó verseny |
Baranyi Dávid 3.a |
III. |
Barta Gabriella |
Versmondó verseny |
Szabó Csenge 3.a |
III. |
Barta Gabriella |
Versmondó verseny |
Finta Ajsa 3.b |
III. |
Barta Gabriella |
Versmondó verseny |
Izsó luca 3.b |
I. |
Barta Gabriella |
Versmondó verseny |
Kun Abigél 3.b |
II. |
Barta Gabriella |
Játsszva gondolkodj |
Fúvó Emma 1.a |
I. |
Lénártné Gácsi Anikó |
Játsszva gondolkodj |
Dorogi Odett 1.a |
I. |
Lénártné Gácsi Anikó |
Játsszva gondolkodj |
Szalai Emma 1.a |
I. |
Lénártné Gácsi Anikó |
Iskolai mesemondó |
Berki Dániel 3.a |
I. |
Barta Gabriella |
Iskolai mesemondó |
Majzik Zsolt 3.a |
II. |
Barta Gabriella |
Iskolai mesemondó |
Kun Abigél 3.b |
II. |
Barta Gabriella |
Iskolai mesemondó |
Szabó Csenge 3.a |
III. |
Barta Gabriella |
Iskolai mesemondó |
Berki Bálint 3.b |
III. |
Barta Gabriella |
Iskolai mesemondó |
Nyúl Adrienn 2.a |
III. |
Kolositsné Ország Renáta |
Iskolai mesemondó |
Juhász Natália 2.a |
II. |
Kolositsné Ország Renáta |
2022-2023. Versenyeredmények - városi
Verseny neve |
Tanuló neve, osztálya |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Népdaléneklési verseny |
Vorák Hanna 3.a |
Bronz minősítés |
Torbaveczné Orosz csilla |
Állatok Világnapja- "Macskafélék" |
Pletser Panna 6.a |
II. |
Bereczki Károlyné |
Állatok Világnapja- "Macskafélék" |
Baranyi Adrienn 8.b |
I. |
Bereczki Károlyné |
Képregénypályázat |
Pletser Panna 6.a |
I. |
Bereczki Károlyné |
Képregénypályázat |
Musa Liliána Magdolna 8.a |
II. |
Bereczki Károlyné |
Képregénypályázat |
Zsigó Laura 6.b |
Különdíj |
Bereczki Károlyné |
"Kecskemét, ahogy te látod" |
Pletser Panna 6.a |
I. |
Bereczki Károlyné |
"Petőfi 200" - Versillusztrációs verseny |
Hegedűs Antal Brendon 5.b |
Különdíj |
Bereczki Károlyné |
"Petőfi 200" - Versillusztrációs verseny |
Frankó Johanna 8.a |
Különdíj |
Bereczki Károlyné |
"Petőfi 200" - Versillusztrációs verseny |
Lukács Klaudia 7.b |
III. |
Bereczki Károlyné |
"Vándorlás" |
Lukács Klaudia 7.b |
I. |
Bereczki Károlyné |
"Vándorlás" |
Frankó Johanna 8.a |
II. |
Bereczki Károlyné |
"Vándorlás" |
Zsigó Laura 6.b |
Különdíj |
Bereczki Károlyné |
Paletta |
Kerámia szakkör |
Különdíj |
Polyák Emese |
Titok |
Nyúl Adrienn 2.a |
Elismerő oklevél |
Polyák Emese |
Titok |
Jakab Kornélia 7.b |
I. |
Bereczki Károlyné |
Éneklő Ifjúság |
Kiskórus |
Ezüst minősítés |
Torbaveczné Orosz csilla |
Hungarikumok |
Kovács Jázmin 6.a |
II. |
Bereczki Károlyné |
Hungarikumok |
Zsákai Kitti 7.b |
I. |
Bereczki Károlyné |
"Mi leszek ha nagy leszek?" |
Kuznietsova Szofia 1.b |
Díjazott |
Frankóné Horváth Petra |
"Mi leszek, ha nagy leszek?" |
Gyömbér Kata 6.a |
Díjazott |
Bereczki Károlyné |
Mi leszek, ha nagy leszek? |
Tóth Lóránt 2.a |
Különdíj |
Polyák Emese |
Mi leszek, ha nagy leszek? |
Gulyás Ádám |
Különdíj |
Polyák Emese |
"Mi leszek, ha nagy leszek?" |
Tormási Vivien 7.a |
Díjazott |
Bereczki Károlyné |
Vándorlás c. rajzpályázat |
Hederics Petra 4.a |
Különdíj |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Vándorlás c. rajzpályázat |
Mudri Dániel, Kovács LÍvia 4.a |
Különdíj |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Vándorlás c. rajzpályázat |
Varga Tibor, Halász Panka 4.a |
Különdíj |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Vándorlás c. rajzpályázat |
Magyari Viktória 4.a |
Különdíj |
Szabó Zsoltné Érsek Andrea |
Verseny neve |
Tanuló neve, osztálya |
Helyezés |
Felkészítő tanár neve |
Városi Mezei futóverseny-egyéni |
Bálint Eszter 4.b |
11. |
Grosán Krisztina |
Városi Mezei futóverseny-csapat |
Bálint Eszter 4.b |
3. |
Grosán Krisztina |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Dinók Richárd 8.a |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Horváth Attila 8.a |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Labuda Mátyás 8.a |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Varga Csaba Zsolt 8.a |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Szabó Ármin 8.a |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Izsó Alex 7.b |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Oláh József Máté 7.b |
1. |
Zsótér Zsolt |
Labdarúgás IV. kcs.-csapat |
Varró Kálmán 8.a |
1. |
Zsótér Zsolt |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Gyurász Szofi 3.a |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Nyúl Adrienn 2.a |
2. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Török Miron 2.b |
2. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Varga Balázs 2.a |
2. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Simon Leon 2.b |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Orbán Noel 3.a |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Mucsi Ákos 7.a |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Tóth Bese 7.a |
1. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny - Kupa |
Tóth Bese 7.a |
1. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Paplanos Fedor 8.b |
1. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Fuvó Emma Eliza 1.a |
1. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Vad Lili 1.b |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny - Kupa |
Fuvó Emma Eliza 1.a |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Nagy Levente József 1.b |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Oleácsik Hanna Hajnalka 2.a |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Rafael Zselyke 1.b |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Vorák Hanna Zoé 3.a |
3. |
Szabó Rózsa |
45. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Keresztes Áron 2.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny - Kupa |
Szabó Bence 1.b |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Vad Lili 1.b |
1. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Fuvó Emma Eliza 1.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny - Kupa |
Vad Lili 1.b |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Gyurász Szofi 3.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Oleácsik Hanna Hajnalka 2.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Török Miron 2.b |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Varga Balázs 2.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny - Kupa |
Nyúl Adrienn 2.a |
2. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Vorák Hanna Zoé 3.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Keresztes Áron 2.a |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Simon Leon 2.b |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Major Kevin 4.b |
2. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny |
Jakab József 4.b |
3. |
Szabó Rózsa |
46. Sankudo Kupa - városi karateverseny - Kupa |
Paplanos Fedor 8.b |
3. |
Szabó Rózsa |
2022-2023. Versenyeredmények - megyei
2022-2023. Versenyeredmények - megyei
2022-2023. Versenyeredmények - megyei
2022-2023. Versenyeredmények - nemzetközi
2022-2023. Sport versenyek