Header imageHeader image
Header image
   
      
   
   
 
Hírek, események
 
 
 
   

 


 
  

 

 

 

 

   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Header imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader image

Header imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader image

Kattintson a kiírásra!

 

 

Header image

2015-2016. Versenyeredmények - iskolai

Iskolai mesemondó
Név, osztály Verseny neve Helyezés
Tagozat
Szint
Felkészítő tanár
Andrási Szabolcs 5.b Iskolai mesemondó
I. 
felső
 
iskolai
Bagó Szilvia
Végi Fruzsina 6.b Iskolai mesemondó
II.
felső
 
iskolai
Bagó Szilvia
Kovács Bettina 5.b Iskolai mesemondó
III.
felső
 
iskolai
Bagó Szilvia
Farkas Gergő 8.b Iskolai mesemondó
I.
felső
 
iskolai
Csaplárné Zilai Valéria
Rádi Fanni 8.a Iskolai mesemondó
II.
felső
 
iskolai
Csaplárné Zilai Valéria
Hegedűs Viktória 8.b Iskolai mesemondó
III.
felső
 
iskolai
Csaplárné Zilai Valéria
Lédeczi Panna 7.b Iskolai mesemondó
III.
felső
 
iskolai
Torbaveczné Orosz Csilla
Iskolai mesemondó
Név Verseny neve Helyezés
Tagozat
Szint
Felkészítő tanár
Mohácsi Nikolett 2.a Iskolai mesemondó
I. 
alsó
 
iskolai
Lénártné Gácsi Anikó
Polónyi Nóra 2.a Iskolai mesemondó
II.
alsó
 
iskolai
Lénártné Gácsi Anikó
Polyák Bori 2.b Iskolai mesemondó
III.
alsó
 
iskolai
Pápainé Magyar Ildikó
Schmáll Dániel 3.b Iskolai mesemondó
I. 
alsó
 
iskolai
Feketéné Kiss Éva
Polónyi Réka 3.a Iskolai mesemondó
II.
alsó
 
iskolai
Feketéné Kiss Éva
Ország Norbert 3.a Iskolai mesemondó
III.
alsó
 
iskolai
Feketéné Kiss Éva
Jusztin Zoltán 4.b Iskolai mesemondó
I. 
alsó
 
iskolai
Barta Gabriella
Hojsza Lili 4.b Iskolai mesemondó
II.
alsó
 
iskolai
Barta Gabriella
Zoller Sándor 4.a Iskolai mesemondó
III.
alsó
 
iskolai
Barta Gabriella
Iskolai szépíró verseny (BTMN)
Kovács Elizabet 3.b Iskolai szépíró verseny (BTMN)
I.
alsó
 
iskolai
Utassyné Kovács Ilona
Jász Bianka 3.a Iskolai szépíró verseny (BTMN)
II.
alsó
 
iskolai
Utassyné Kovács Ilona
Szabó Erik 3.a Iskolai szépíró verseny (BTMN)
III.
alsó
 
iskolai
Utassyné Kovács Ilona
Fényszárosi Melitta 5.b Iskolai szépíró verseny (BTMN)
I.
felső
 
iskolai
Utassyné Kovács Ilona
Lakatos Vivien 5.a Iskolai szépíró verseny (BTMN)
II.
felső
 
iskolai
Utassyné Kovács Ilona
Patai Dzsenifer 5.a Iskolai szépíró verseny (BTMN)
III.
felső
 
iskolai
Utassyné Kovács Ilona

Header image

 

Header image

2015-2016. Versenyeredmények - városi

Név, osztály Verseny neve Helyezés Tagozat Szint Felkészítő tanár Tantárgy
Polónyi Nóra 2.a Mezei futóverseny - egyéni
VI.
alsó
városi
Schraufné Irházi Mónika testnevelés
Polónyi Nóra 2.a Mezei futóverseny - csapat
I.
alsó
városi
Schraufné Irházi Mónika testnevelés
 
   
Tóth Csenge 5.b Asztalitenisz - városi diákolimpia
I.
felső
városi
Nyúl Zsolt testnevelés
Polónyi Nóra 2.a Asztalitenisz - városi diákolimpia
II.
alsó
városi
Nyúl Zsolt testnevelés
Tóth Luca 2.a Asztalitenisz - városi diákolimpia
IV.
alsó
városi
Nyúl Zsolt testnevelés
Polónyi Nóra 2.a Asztalitenisz - városi diákolimpia
I.
alsó
városi
Nyúl Zsolt testnevelés
Tóth Csenge 5.b Asztalitenisz - városi diákolimpia
I.
felső
városi
Nyúl Zsolt testnevelés
Bodócs Szelina 8.b "A falu" - városi rajzverseny - Ménteleki Ált. Isk.
II.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Török Mónika 8.b "A falu" - városi rajzverseny - Ménteleki Ált. Isk.
különdíj
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Bakos Levente 8.a "A falu" - városi rajzverseny - Ménteleki Ált. Isk.
III.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
 
   
Madi Endre 8.b Roma vers illusztrációs verseny - Tóth László Ált.I.
I.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Hegedűs Viktória 8.b Roma vers illusztrációs verseny - Tóth László Ált.I.
II.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Földes Dzsenifer 6.b Roma vers illusztrációs verseny - Tóth László Ált.I.
I.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Tasi Viktória 6.a Roma vers illusztrációs verseny - Tóth László Ált.I.
II.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Tormási Levente 6.a Roma vers illusztrációs verseny - Tóth László Ált.I.
III.
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
Szabó Liliána 5.b Roma vers illusztrációs verseny - Tóth László Ált.I.
különdíj
felső
városi
Bereczki Károlyné rajz
 
   
Nagy Renátó 4.a Tapsifüles kupa-kislabdahajítás
II.
alsó
városi
Holeczné Morvai Ildikó testnevelés
Tóth Luca 2.a Tapsifüles kupa-kislabdahajítás
II.
alsó
városi
Schraufné Irházi Mónika testnevelés
Szabó István 4.a Tapsifüles kupa-helyből távolugrás
V.
alsó
városi
Holeczné Morvai Ildikó testnevelés
Vizi Levente 4.b Tapsifüles kupa-30m futás
VIII.
alsó
városi
Holeczné Morvai Ildikó testnevelés

Header image

 

Header image

2015-2016. Versenyeredmények - megyei

Név, osztály Verseny neve Helyezés Tantárgy Tagozat Szint Felkészítő tanár
Tóth Csenge 5.b Asztalitenisz Diákolimpia - megyei döntő - egyéni
I.
testnevelés
felső
megyei
Nyúl Zsolt
Polónyi Nóra 2.a Asztalitenisz Diákolimpia - megyei döntő - egyéni
II.
testnevelés
alsó
megyei
Nyúl Zsolt
Tóth Csenge 5.b Asztalitenisz Diákolimpia - megyei döntő - csapat
III.
testnevelés
felső
megyei
Nyúl Zsolt
Polónyi Nóra 2.a Asztalitenisz Diákolimpia - megyei döntő - csapat
III.
testnevelés
alsó
megyei
Nyúl Zsolt
Horváth Bernadett 7.b IV. Roma-magyar Diák Kulturális Fesztivál - ének kategória
I.
ének
felső
megyei
Torbaveczné Orosz Csilla
Hegedűs Viktória 8.b Megyei atlétika verseny - magasugrás - csapat
II.
testnevelés
felső
megyei
Schraufné Irházi Mónika
Hartman Nikolett 7.b Megyei atlétika verseny - magasugrás - csapat
II.
testnevelés
felső
megyei
Hamza-Herczeg Katalin
Szél Mónika 8.b Megyei atlétika verseny - magasugrás - csapat
II.
testnevelés
felső
megyei
Schraufné Irházi Mónika
Polyák Balázs 4.b Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny
XV.
matematika
alsó
megyei
Varróné Demeter Erzsébet

Header image

 

Header image

2015-2016. Versenyeredmények - regionális

Név, osztály Verseny neve Helyezés Tantárgy Tagozat Szint Felkészítő tanár

Header image

 

Header image

2015-2016. Versenyeredmények - országos

Név, osztály Verseny neve Helyezés Tantárgy Tagozat Szint Felkészítő tanár
   
 
 
   
 
 

Header image

 

 

Header image

2015-2016. Versenyeredmények - nemzetközi

Név, osztály Verseny neve Helyezés Tantárgy Tagozat Szint Felkészítő tanár

Header image

 

Header image

2014/15 tovább >

2013/14 tovább >